Photo Rating Website
Indeks WDW Mielno WFM125 M06 AWS książka opto KKL
ziele owsa

aaaaParkour_Wszystko co mamaaaa

Teraz to możesz już najwyżej opóźnić postęp cukrzycy... poprzez stosowanie odpowiedniej diety..
Podaję te produkty ziołowe HP, które na pewno w tym pomogą...
1. Zioła i warzywa (topinambur, cykoria)
2. Zioła podstawowe Koszatniczka (rutwica)
3. Zioła uzupełniające Koszatniczka(rutwica, ziele owsa)
4. Zioła i warzywa II (liść karczocha)

Ogłaszam wszem i wobec, że dziś na rynek wprowadzamy kolejny nowy produkt ziołowy dla koszy

Zioła uzupełniające dla koszatniczek ... w składzie produktu znajdziecie ziółka o których często kiedyś dyskutowaliśmy:

ziele owsa, lucerny, jeżówki purpurowej, dziurawca, rutwicy, szałwi, tymianku, majeranku, płatki kwiatów dzikiej róży, płatki kwiatu słonecznika.

polecamy ten produkt jako urozmaicenie diety koszatniczek ... zacznijcie się o niego dopytywać w sklepach bo ręczę, że warto

Czesc Słoneczko! Tradycjusz jutro idzie do weta,po południu. Martwimy sie - bo mało je jakoś :( Evelin do netu nie ma teraz dostepu.
Elurin - jaką konkurencję? Ty bezkonkurencyjny jesteś!:)
Basiu - to doskonały pomysł ! Możesz suszyć różne rzeczy - pokrzywę, mlecz, babkę, liście jeżyn i malin, porzeczek, krwawnik, liscie truskawek, skrzyp, liscie brzozy, natka pietruszki, koperek, ziele owsa, kwiaty nagietka ...
Bebebe - adres daj!
Zaraz przyjedzie do mnie Apsa z czteremqa świnkami, które jutro jada z Zasadzkas do Krakowa !:)

A ja zapomniałam się pochwalić, że wczoraj w piątek o 18.45 nasza kochana Chmurcia urodziła śliczne dwa urwisy :] I się okazało, że tatusiem musiała być rozetka. Mamy małe dwie rozetki :P Na razie nie chcemy ich stresować, ale jak zrobię zdjęcia to wam wkleję. Śliczne małe kuleczki <=)

Hamaczek nie był centrum zainteresowania świnek, więc wymyśliłam, że wsadzę tam ziele owsa. Rzuciły się na niego i jak się spodziewałam hamak baaardzo im się spodobał i mam nadzieję, że teraz nie będą się o niego kłócić. Obecnie to trochę wygląda tak, że jak jedna siedzi w hamaku i doznaje luksusu to druga siedzi obok niej na pięterku i patrzy aż tamta zejdzie :P Jakaś normalnie kolejka się zrobiła ;) Dlatego jak Korenia uszyje kolejną partię to ja zamawiam jeden :)

Dot.: Jakie ziołka na poprawe cery ???
  Ja pije ostatnio herbatkę Vitax "Sekret Piękna" która w swoim składzie ma rumianek, liś pokrzywy, herbatę zieloną, ziele skrzypu, dzika róże, ziele bratka, mniszka, i owsa. Czy li ziółka które pozytywnie wpływają na cerę. Piję ją już miesiąc i zauważyłam różnice, cera jest zdrowsza i gładsza:)

Ziele owsa, jęczmienia i pszenicy są bardzo zdrowe. Ja często je sieję w doniczce na zmianę i raz na tydzień maja cała doniczkę świeżych roślin do obrobienia. Aż im się oczy świecą z zachwytu.

ziele owsa, to także ziółko... a inne ziółka juz niebawem zaczną rosnąć... jak zawsze wiosną


Parkour_Wszystko co mam

Designed By Royalty-Free.Org