Photo Rating Website
Indeks WDW Mielno WFM125 M06 AWS książka opto KKL
AWS książka

aaaaParkour_Wszystko co mamaaaa

Aha. Dziękuję za brak źródła.

Widzisz, ja podałem ci źródło. Problem w tym, że ta sprawa dotyczy 1999 r. gdy Marta Kaczyńska była szkolnym podlotkiem a jej ojciec był w politycznym niebycie. Gdy mąż Marty Kaczyńskiej palił (tak przypuszczam) skręty w akademiku. Gdy na słowo "postkomuna" Kaczyński reagował rzyganiem. A sprawa dotyczyła ministra rządu AWS. Też podałem link w tej sprawie.

Widzisz kolego, na tym forum jest multum trolli, którzy coś chlapną a gdy żąda się udowodnienia oskarżeń albo znikają albo tłumaczą się utrudnionym dostęprem do internetu.

Fakt, że nie było procesu o niczym nie znaczy. Przyjmując ten tok rozumowania, Donald Tusk nielegalnie finansował swoją kampanię wyborczą w 2005 r. poprzez dotacje Palikota do swojej książki. To też "newsy" medialne, które nie skończyły się procesem. I co ? Mam wierzyć w nie ?

Mam nadzieję, że przypadek babola w sprawie Marty Kaczyńskiej nauczy ciebie, że trollizm nie popłaca.


Pytanie do artura: dlaczego nie raportowałeś postu?

Fakt, może powiniennem.

a ja znowu swoje ..
i lewa strona i prawa ...to scierwojady kolowane i sklocone przez okragly stol , poki zyją beda sobie wyrywac ten kawalek miesa jakim jest Polska ...
ciagle pieprza sie z lustracja z rozliczeniami... "kto kiedy komu do zupy nasikal" zamiast sie dogadac. i gadka ze wina lezy konkretnie z jednej strony jest smieszna....oni maja to w naturze. trzeba czekac na ludzi dla ktorych PRL to strona w ksiazce od historii.
zeby sie zajeli zywymi problemami Polski a nie martwa historia.

zgadzam sie ze SLD itp jest be ;) pokazalo co umialo. AWS piekny dal koncert. kolo znowu sie zatacza ?
prawica w naszym kraju jest lewicy warta...zlodzieje kontra nieudacznicy, fanatycy kontra liberalowie ... a wszystko w wyscigu o stolki.

wybic do nogi dinozaury polityki..

ps. tekst jest bez sensu ma dziure na dziurze..i mozna sie czepic kazdego zdania wiem...ale sobie ulzylem tak jak wiekszosc w tym temacie ;)

ps.2 make love not war ;>

Giertychowi już (mam nadzieje) nic nie pomoże, bo okazał się samokompromitującą miernotą twroniącą publiczny szmal - zabierany pod przymusem wdowi grosz. Zwykła urzędnicza miernota bez polotu, zato jako autor książki "Lot Orła" dał się poznać jako bezczelny hipokryta. Ja nie głosowałem na PO, ale też nie na PiS, ja głosowałem kiedyś na AWS i sobie tego nigdy nie daruję..


Giertychowi już (mam nadzieje) nic nie pomoże, bo okazał się samokompromitującą miernotą twroniącą publiczny szmal - zabierany pod przymusem wdowi grosz. Zwykła urzędnicza miernota bez polotu, zato jako autor książki "Lot Orła" dał się poznać jako bezczelny hipokryta. Ja nie głosowałem na PO, ale też nie na PiS, ja głosowałem kiedyś na AWS i sobie tego nigdy nie daruję..


Widocznie psiej skóry się słuchał, zamiast od razu z Rebekciem na sld.

[Co też gazety z ludzi porobiły !]

W odpowiedzi na : Re: Poprzyjcie Jana Pospieszalskiego wyslane przez tocqueville dnia 2005-01-19 10:48:47:

: A co w LPR nie ma członków AWS?
: a poza tym wg mnie bardziej prawice osmieszają kato-narodowcy z "Naszego Dziennika" niż byli awuesowcy
=====================================
ani AWS ,ani tym bardziej NDobolszewia z gruntu i zalozen programowych LPR= Liga Przyjaciool Rasiji/nie ma nic wspolnego z Prawica!
nuikt - zadna partjka- moze oprocz Narodowca Macierewiecza- tez bylego zreszta wielbiciela CHe - Gouverry!

NIOE MA NIC WSPOLNEGO Z PRAWICA!
choc bywa,ze jest antykomunistyczna fakt!
ale to nic nie znaczy,bo niektore grupki socnazzistow tez sa anti,podobnie ,mjak librunazzi- coniektorzy ect!
ale to sa klotnie w familii lewactwa!
------------------------------------

Przeczytajcie programy tych partyjek stricle lewicowych!-;socjalistycznych,faszystowskich,liberalnych,bolszewickich ect//sa to bzdziny ergo- lewackie- mordoludzkie ect!
------------------------------------------
kazdemu ,kto ma nieco sumienia i zaciecie antyko,musze- antylewackie= polecam ostatnia ksiazke Waldemara Lysiaka- w ktorej tutejszej czerwownej holoty- wielbiciele- :
Kuron,Modzelwski,Slonimski,Mialkosz,Szmbowska,Lem i setki innych z Macierewiczem nawet - to jak nie bolszewia NAZZI-SOWIECKA,to trockistowski beton czy katolokomuchi!
------------------------------------------
tUTEJSZE JAC'KI,Uncle,jebasne,lapsy,Komuchosi,AVichujki,Damciule i insza swolocz- to przeciez czerwizna -choc wciaz nam pokazuja i wygrazaja ;"gorszym":
grubnoj and s-ka!...?
acz gdy suie tej holocie przyjzec- to p[o katach i okreznie- gdzies tam sie znowu wspieraj:
- anbtyamerycko9 atybushowsko- czyli antyprawicowo- republikansko!,
-prosowiecko
- prokomuszoislamsko
-PROLIBERALNIE= CZERWIOWO
itp itd!
HE!HE!HE!
Czerwioboj fRanca


Parkour_Wszystko co mam

Designed By Royalty-Free.Org